7 › 10 juni 2019 4 dagen feest in de Kortrijkse binnenstad

Filter:
Zaterdag 8 juni

Eindejaarsexpo Academie

Houtmarkt 10.00u › 17.00u
Zaterdag 8 juni

Duveltje Dok en de hemel

Broeltoren 10.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Fotoclub Groeninghe

Mozaïek 10.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

The Art Project

Grote markt 10.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Jan Dewilde en Nikola IOA Hendrickx

Broeltoren 10.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Sint-Lucasgilde Kortrijk

Begijnhof 10.00u › 19.00u
Zaterdag 8 juni

Sand Tropez @ Nuba-r

Nuba-r 12.00u › 04.00u
Zaterdag 8 juni

Bar Amorse

Skatebowl 13.00u › 01.00u
Zaterdag 8 juni

Strafstudie - Mike & Plezier

Sint-Amandscollege Noord 13.00u › 15.00u
Zaterdag 8 juni

Atay & Talks

Begijnhofpark 14.00u › 20.00u
Zaterdag 8 juni

Fotofinish

Atelier 2025 14.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Rotary Kortrijk Groeninghe

Begijnhofpark 14.00u › 20.00u
Zaterdag 8 juni

Sint-Vincentius - Zilver is aan zet!

't Plein 14.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Yves Velter - Soul Contractions

Bubox 14.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Studio Sinksen - Domé & Le Cousin

Schouwburgplein 14.00u › 17.00u
Zaterdag 8 juni

Stradivarius

Burgemeester Reynaertstraat 14.00u › 04.00u
Zaterdag 8 juni

Sinxen Vlas - Juiced up Soundsystem

Vlasmarkt 14.00u › 19.00u
Zaterdag 8 juni

deBokesBar

't Plein 14.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Desert Bar by Nude

Casinoplein 14.00u › 02.00u
Zaterdag 8 juni

café 't Plein - Uili Bispo

't Plein 14.30u › 15.30u
Zaterdag 8 juni

voorleesmoment 'Duveltje Dok en de hemel'

Broeltoren 15.00u › 16.00u
Zaterdag 8 juni

Strafstudie - Endove

Sint-Amandscollege Noord 15.00u › 17.00u
Zaterdag 8 juni

Tropical Street - Workshop House Dance by Th Fam

Stationsstraat 16.00u › 17.00u
Zaterdag 8 juni

Tropical Street - Workshop Ragga by Th Fam

Stationsstraat 17.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Peloeze - Mr. Oui

Begijnhofpark 17.00u › 19.00u
Zaterdag 8 juni

café 't Plein - Uili Bispo

't Plein 17.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Den Bras - Winnaar Rockrally

Burgemeester Reynaertstraat 17.00u › 18.30u
Zaterdag 8 juni

Studio Sinksen - Tuff Luv

Schouwburgplein 17.00u › 19.30u
Zaterdag 8 juni

Strafstudie - Noseda Live

Sint-Amandscollege Noord 17.00u › 19.00u
Zaterdag 8 juni

Tropical Street - Stravns Wicked Vinyls

Stationsstraat 18.00u › 20.00u
Zaterdag 8 juni

café 't Plein - Janne Blommaert

't Plein 18.00u › 20.00u
Zaterdag 8 juni

Den Bras - Rondje Doe Maar

Burgemeester Reynaertstraat 19.00u › 20.30u
Zaterdag 8 juni

Strafstudie - Parellel Circuit FKA Pilose

Sint-Amandscollege Noord 19.00u › 21.00u
Zaterdag 8 juni

Sinxen Vlas - Caravan Disco

Vlasmarkt 19.00u › 23.00u
Zaterdag 8 juni

Zulema’s Mambo Queens

Schouwburgplein 19.30u › 20.40u
SINKSEN TIP
Zaterdag 8 juni

Peloeze - Seagulls

Begijnhofpark 19.30u › 20.15u
Zaterdag 8 juni

Tropical Street - Bodeguita Bastards

Stationsstraat 20.00u › 23.00u
Zaterdag 8 juni

café 't Plein - DJ Tom Coussee

't Plein 20.00u › 23.00u
Zaterdag 8 juni

The Concord Jazz Ensemble

Vandaleplein 20.00u › 21.00u
Zaterdag 8 juni

Gedanst Orgelconcert Oude muziek, Vinnige dans

Begijnhof 20.00u › 20.25u
Zaterdag 8 juni

Unie der Zorgelozen - Ne Woyzeck

Unie der Zorgelozen 20.15u › 22.00u
Zaterdag 8 juni

Peloeze - Rootsriders, Bob Marley Tribute (Nederland)

Begijnhofpark 21.00u › 22.00u
Zaterdag 8 juni

Den Bras - The Wolf Banes

Burgemeester Reynaertstraat 21.00u › 22.30u
Zaterdag 8 juni

Den Bras - Mr. Oui

Burgemeester Reynaertstraat 21.00u › 22.30u
Zaterdag 8 juni

Studio Sinksen - Mooneye

Schouwburgplein 21.00u › 22.00u
Zaterdag 8 juni

Strafstudie - Trixy

Sint-Amandscollege Noord 21.00u › 23.00u
Zaterdag 8 juni

Studio Sinksen - Jacle Bow

Schouwburgplein 22.30u › 23.30u
Zaterdag 8 juni

Peloeze - Pardon Service

Begijnhofpark 22.45u › 23.45u
Zaterdag 8 juni

Tropical Street - Kestified

Stationsstraat 23.00u › 01.00u
Zaterdag 8 juni

Strafstudie - Massaar

Sint-Amandscollege Noord 23.00u › 01.00u
Zaterdag 8 juni

Sinxen Vlas - The Olsan Fiestovic Orchestra

Vlasmarkt 23.00u › 00.00u
Zaterdag 8 juni

Peloeze - Dj Bobalicious

Begijnhofpark 00.00u › 02.00u
Zaterdag 8 juni

Studio Sinksen - Blak Juju (Buscemi, DJ4T4 & Dirk Jans)

Schouwburgplein 00.00u › 01.00u
Zaterdag 8 juni

Sinxen Vlas - Two Fish

Vlasmarkt 00.00u › 04.00u
Zaterdag 8 juni

Tropical Street - Bodeguita Bastards

Stationsstraat 01.00u › 04.00u
Zaterdag 8 juni

Den Bras - DJ Lotto

Burgemeester Reynaertstraat 01.00u › 03.00u
Zaterdag 8 juni

Studio Sinksen - Eagl

Schouwburgplein 01.00u › 02.30u
Zaterdag 8 juni

Studio Sinksen - Kestified

Schouwburgplein 02.30u › 04.00u