7 › 10 juni 2019 4 dagen feest in de Kortrijkse binnenstad

Filter:
Maandag 10 juni

Rommelmarkt

Centrumstraten 08.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Duveltje Dok en de hemel

Broeltoren 10.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Fotoclub Groeninghe

Mozaïek 10.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Fotofinish

Atelier 2025 10.00u › 17.00u
Maandag 10 juni

The Art Project

Grote markt 10.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

De Stroate - Graffiti demo's by ArtKor

Skatebowl 10.00u › 16.00u
Maandag 10 juni

De Stroate - Hip Hop & Vinylmarket

Skatebowl 10.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Play me, I'm yours!

Verlaagde Leieboorden 10.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Jan Dewilde en Nikola IOA Hendrickx

Broeltoren 10.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Sint-Lucasgilde Kortrijk

Begijnhof 10.00u › 19.00u
Maandag 10 juni

Atay & Talks

Begijnhofpark 11.00u › 20.00u
Maandag 10 juni

Nika

Sint-Maartenskerk 11.00u › 11.30u
Maandag 10 juni

JCI Sinksenregatta

Verlaagde Leieboorden 11.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Rotary Kortrijk Groeninghe

Begijnhofpark 11.00u › 20.00u
Maandag 10 juni

't Heksebroed OnStage

Sint-Amandsplein 11.00u › 13.00u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - GBK big band

Schouwburgplein 11.00u › 12.15u
Maandag 10 juni

Kortrijk Loopt

Grote markt 11.00u › 12.30u
Maandag 10 juni

Labierint

Vandaleplein 11.30u › 12.15u
Maandag 10 juni

Panorama Kinotheatre (Zwitserland)

Grote markt 11.30u › 13.00u
Maandag 10 juni

Ensemble Respiro

Beatrijszaal 11.30u › 12.30u
Maandag 10 juni

De Kroezers - Warm-up BMX

Skatebowl 12.00u › 13.30u
Maandag 10 juni

KortRijk aan Culturen

Houtmarkt 12.00u › 20.00u
Maandag 10 juni

Oxfam Wereldwinkels

Verlaagde Leieboorden 12.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Peloeze - Park BBQ

Begijnhofpark 12.00u › 14.00u
Maandag 10 juni

Sand Tropez @ Nuba-r

Nuba-r 12.00u › 02.00u
Maandag 10 juni

Stella & Louise

Vandaleplein 12.30u › 13.30u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - Mainstream Music Band

Schouwburgplein 12.45u › 14.00u
Maandag 10 juni

Bar Amorse

Skatebowl 13.00u › 01.00u
Maandag 10 juni

Park Katrol

Verlaagde Leieboorden 13.00u › 15.00u
Maandag 10 juni

Reserveer de beste plaatsen in het nieuwe cultuurjaar

Schouwburgplein 13.00u › 17.00u
Maandag 10 juni

Stadsboerderij Kortrijk

't Plein 13.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

RHIZO - Camping Villagio Imagina

Begijnhofpark 13.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Benjamin Vandewalle - Studio Cité

Verlaagde Leieboorden 13.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

De Kroezers - BMX contest

Skatebowl 13.30u › 16.00u
Maandag 10 juni

Sienta La Cabeza (Spanje)

Grote markt 13.30u › 16.30u
Maandag 10 juni

Cie Sons de Toile - Zou! (Frankrijk)

Grote markt 13.30u › 14.30u
Maandag 10 juni

Booster's Treatment Center - BTC

Grote markt 14.00u › 19.00u
Maandag 10 juni

Wijsje voor een ijsje

Muziekcentrum 14.00u › 17.00u
Maandag 10 juni

Sinksen Magique

Begijnhofpark 14.00u › 15.00u
Maandag 10 juni

Tropical Street - Workshop Kizomba by Kizomba Passion

Stationsstraat 14.00u › 15.00u
Maandag 10 juni

KortRijk aan Culturen - Narek

Houtmarkt 14.00u › 15.00u
Maandag 10 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

Grote markt 14.00u › 14.20u
Maandag 10 juni

Vrij Atelier van Marke tekent gratis je portret!

Sint-Amandsplein 14.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

KSGK Schaakclub

Verlaagde Leieboorden 14.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Yves Velter - Soul Contractions

Bubox 14.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Gedanst Orgelconcert Oude muziek, Vinnige dans

Begijnhof 14.00u › 14.25u
Maandag 10 juni

Roadrock - Pingpongclub

Boerenhol 14.00u › 14.45u
Maandag 10 juni

Stradivarius

Burgemeester Reynaertstraat 14.00u › 00.00u
Maandag 10 juni

Sinxen Vlas - Onderond

Vlasmarkt 14.00u › 15.00u
Maandag 10 juni

Roadrock - Gratis Schminken

Boerenhol 14.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Roadrock - Grimballo

Boerenhol 14.00u › 17.00u
Maandag 10 juni

Kortrijkse Damclub De Phenix

Grote markt 14.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Wigbert & Jan Hautekiet

Vandaleplein 14.00u › 15.30u
Maandag 10 juni

Desert Bar by Nude

Casinoplein 14.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Cie Jam - El Mêtre (Spanje)

Grote markt 14.30u › 15.30u
Maandag 10 juni

Ensemble Respiro

Beatrijszaal 14.30u › 15.30u
Maandag 10 juni

Tangorrion - Tango initiatie

Sint-Amandsplein 14.30u › 15.30u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - Roland Van Campenhout & Nils de Caster

Schouwburgplein 14.30u › 15.30u
Maandag 10 juni

Adrian Schvarzstein - Arrived (Spanje)

Centrumstraten 15.00u › 16.30u
SINKSEN TIP
Maandag 10 juni

Tiny Legs Tim - One Man Blues Band

Mozaïek 15.00u › 17.00u
SINKSEN TIP
Maandag 10 juni

Tropical Street - Kizomba Party

Stationsstraat 15.00u › 16.00u
Maandag 10 juni

KortRijk aan Culturen - Eritrea

Houtmarkt 15.00u › 16.00u
Maandag 10 juni

Cie Aquacoustique - Concert’eau en do Nageur (Frankrijk)

Grote markt 15.00u › 16.00u
Maandag 10 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

Grote markt 15.00u › 15.20u
Maandag 10 juni

Peloeze - The Skullfuckers

Begijnhofpark 15.00u › 16.00u
Maandag 10 juni

café 't Plein - Les Tripes

't Plein 15.00u › 19.00u
Maandag 10 juni

Roadrock - Indigo Mango

Boerenhol 15.00u › 15.45u
Maandag 10 juni

Sinksen Magique

Begijnhofpark 15.30u › 16.30u
Maandag 10 juni

Nika

Sint-Maartenskerk 15.30u › 16.00u
Maandag 10 juni

Tangobal met Quinteto Astor

Sint-Amandsplein 15.30u › 19.30u
Maandag 10 juni

Gedanst Orgelconcert Oude muziek, Vinnige dans

Begijnhof 15.30u › 15.55u
Maandag 10 juni

Sinxen Vlas - Alek et Les Japonaises

Vlasmarkt 15.45u › 17.00u
Maandag 10 juni

Park Katrol

Verlaagde Leieboorden 16.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Tropical Street - Workshop Bachata by Etage Tropical

Stationsstraat 16.00u › 17.00u
Maandag 10 juni

De Stroate - Rapbattles - 8ste finales

Skatebowl 16.00u › 17.00u
Maandag 10 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

Grote markt 16.00u › 16.20u
Maandag 10 juni

Cie Les Grandes Personnes - Mambo Jumbo (Frankrijk)

Centrumstraten 16.00u › 17.00u
Maandag 10 juni

Den Bras - 2 Russian Cowboys

Burgemeester Reynaertstraat 16.00u › 17.30u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - Tutu Puoane

Schouwburgplein 16.00u › 17.15u
Maandag 10 juni

Roadrock - Robert

Boerenhol 16.00u › 16.45u
Maandag 10 juni

John Terra & Amaryllis Temmerman - Summer in the city

Vandaleplein 16.00u › 17.30u
Maandag 10 juni

KortRijk aan Culturen - Team Latino

Houtmarkt 16.30u › 18.00u
Maandag 10 juni

Panorama Kinotheatre (Zwitserland)

Grote markt 16.30u › 18.00u
Maandag 10 juni

Sinksen Magique

Begijnhofpark 17.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Adrian Schvarzstein - The Greenman (Spanje)

Centrumstraten 17.00u › 18.00u
SINKSEN TIP
Maandag 10 juni

Tropical Street - Bachata Party

Stationsstraat 17.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

Grote markt 17.00u › 17.20u
Maandag 10 juni

Peloeze - Rumbaristas

Begijnhofpark 17.00u › 18.15u
Maandag 10 juni

Gedanst Orgelconcert Oude muziek, Vinnige dans

Begijnhof 17.00u › 17.25u
Maandag 10 juni

Roadrock - Hyper

Boerenhol 17.00u › 17.45u
Maandag 10 juni

De Stroate - Siebrand (live)

Skatebowl 17.30u › 18.00u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - Anus de band

Schouwburgplein 17.45u › 18.45u
Maandag 10 juni

Sinxen Vlas - Sunflower

Vlasmarkt 17.46u › 19.00u
Maandag 10 juni

Tropical Street - Workshop Salsa by Salsa Fever

Stationsstraat 18.00u › 19.00u
Maandag 10 juni

De Stroate - Rapbattles - 4de finales

Skatebowl 18.00u › 18.30u
Maandag 10 juni

Della Bosiers & Ben van der Linden

Vandaleplein 18.00u › 19.00u
Maandag 10 juni

De Stroate - GDB (live)

Skatebowl 18.30u › 19.00u
Maandag 10 juni

Tropical Street - Salsa Party

Stationsstraat 19.00u › 20.00u
Maandag 10 juni

De Stroate - Rapbattles - halve finales + finale

Skatebowl 19.00u › 19.30u
Maandag 10 juni

Peloeze - Fixkes

Begijnhofpark 19.00u › 20.00u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - Tiny Legs Tim big band

Schouwburgplein 19.15u › 20.30u
Maandag 10 juni

Sinxen Vlas - Soviet Grass

Vlasmarkt 19.15u › 20.15u
Maandag 10 juni

De Stroate - Spansman (live)

Skatebowl 19.30u › 20.00u
Maandag 10 juni

Tropical Street - D'Love Cuban Band

Stationsstraat 20.00u › 22.00u
Maandag 10 juni

De Stroate - DJ Ubuntu

Skatebowl 20.00u › 22.00u
Maandag 10 juni

Cie Les Grandes Personnes - Mambo Jumbo (Frankrijk)

Grote markt 20.00u › 21.00u
Maandag 10 juni

Den Bras - Green Onions

Burgemeester Reynaertstraat 20.00u › 21.30u
Maandag 10 juni

Sinxen Vlas - Miava

Vlasmarkt 20.45u › 22.00u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - Johny Turbo Alive Band

Schouwburgplein 21.00u › 22.30u
Maandag 10 juni

Den Bras - 2KG HVDVLS

Burgemeester Reynaertstraat 22.00u › 00.00u
Maandag 10 juni

Sinxen Vlas - Dr. Green

Vlasmarkt 22.00u › 00.00u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - Hits by Tits

Schouwburgplein 22.30u › 00.00u