Sinksen 2018 zit er op! Op deze site vindt u alle acts die te zien waren tijdens de editie van 2018. Tot volgend jaar!

4 dagen feest in de Kortrijkse binnenstad 18 › 21 mei 2018

Filter:
Zondag 20 mei

SINKSEN18 rommelmarkt

Centrumstraten 08.00u › 18.00u
Sinksen-tip
Zondag 20 mei

Play me, I'm yours!

Centrumstraten 10.00u › 20.00u
Zondag 20 mei

Sint-Michielsbeweging - zonneterras

Sint-Michielsplein 10.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Cara Van

Verlaagde Leieboorden 10.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Pop-up Radio met Quindo

Grote markt 10.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Sinksenradio Kortrijk 18

Grote markt 10.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Expo Driven @ Kortrijk 1302

Begijnhofpark 10.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Chaussee d'Amour @ Academie Kortrijk

Houtmarkt 10.30u › 18.00u
Zondag 20 mei

Rotary in Action - Kinderdorp

Begijnhofpark 11.00u › 20.00u
Zondag 20 mei

Blaaskapelfestival - Die Lustige Freunde

Grote Kring 11.00u › 12.00u
Zondag 20 mei

GBK big band @ S(W)INKSEN

Sint-Amandsplein 11.00u › 13.00u
Zondag 20 mei

Radical Hearts - Doorntuin

Begijnhofpark 11.00u › 23.00u
Zondag 20 mei

Pirates of Dub

Diksmuidekaai 11.00u › 17.00u
Zondag 20 mei

BMX contest @ A Day Of Street Culture

Skatebowl 11.00u › 15.00u
Zondag 20 mei

Fairtrade Picknick & Kubb toernooi

Verlaagde Leieboorden 11.30u › 14.30u
Zondag 20 mei

APÆROBIC met Ju Lie & DJ Lotto

Begijnhofpark 11.30u › 12.30u
Zondag 20 mei

Racing Letterbeek - Pépé is wereldkampioen

Verlaagde Leieboorden 11.30u › 12.00u
Zondag 20 mei

Move 50+ danst op Ravel's Bolero

Vandaleplein 11.30u › 12.00u
Zondag 20 mei

KortRijk aan Culturen

Houtmarkt 12.00u › 22.00u
Zondag 20 mei

Bazaar

Casinoplein 12.00u › 01.00u
Zondag 20 mei

hoornensemble F-Fun

Vandaleplein 12.00u › 13.00u
Zondag 20 mei

Designers in Residence - Talking Bridge

Broelkaai 6 12.00u › 20.00u
Zondag 20 mei

Designers in Residence - Rainy Parasol

Broelkaai 6 12.00u › 20.00u
Zondag 20 mei

Open (Bau)Haus

Broelkaai 6 12.00u › 20.00u
Zondag 20 mei

Blaaskapelfestival - De Stabroekse Muzikanten

Grote Kring 12.30u › 13.30u
Zondag 20 mei

DJ Lotto @ Peloeze

Begijnhofpark 12.30u › 14.00u
Zondag 20 mei

The Chevy's @ Den Trap

Burgemeester Reynaertstraat 13.00u › 14.30u
Zondag 20 mei

Cie Kartoffeln (FR) - Ici-Plage

Grote markt 13.00u › 14.00u
Zondag 20 mei

Bedevaartsoord

Boerenhol 13.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

The Scaldisch New Orleans Marching Band

Verlaagde Leieboorden 13.00u › 16.00u
Zondag 20 mei

De Keper - boottochten

Verlaagde Leieboorden 13.00u › 17.00u
Zondag 20 mei

Lindy Hop initiatie met The Cherry Dots @ S(W)INKSEN

Sint-Amandsplein 13.00u › 13.30u
Zondag 20 mei

Move 50+ danst op Ravel's Bolero

Vandaleplein 13.15u › 13.45u
Zondag 20 mei

Racing Letterbeek - Pépé is wereldkampioen

Verlaagde Leieboorden 13.30u › 14.00u
Zondag 20 mei

Tables d’ Hôtes @ Cultural Farming

Houtmarkt 13.30u › 17.00u
Zondag 20 mei

Frans Chanson

Vandaleplein 13.45u › 14.30u
Zondag 20 mei

Abeat @ Sand Tropez

Conservatoriumplein 14.00u › 15.00u
Zondag 20 mei

Beaufor @ Bockor Rock

Schouwburgplein 14.00u › 14.35u
Zondag 20 mei

Reuze Schaakspel

Verlaagde Leieboorden 14.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

De Arkgemeenschap

De Zindering 14.00u › 18.30u
Zondag 20 mei

Cie La Sbrindola (IT)

Grote markt 14.00u › 15.00u
Sinksen-tip
Zondag 20 mei

Swoolish Garage (NL)

Verlaagde Leieboorden 14.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Sprookjesmobiel

Casinoplein 14.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Blaaskapelfestival - Blaasorkest Alpenroos

Grote Kring 14.00u › 15.00u
Zondag 20 mei

Matte & Cas @ Peloeze

Begijnhofpark 14.00u › 17.00u
Zondag 20 mei

Sint-Lucasgilde - Salon der Verleieding

Begijnhofpark 14.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Stimulans 18

Paardenstallen 14.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Dansarte - Spiegeltje Spiegeltje aan de wand

Verlaagde Leieboorden 14.00u › 15.30u
Zondag 20 mei

Die Boose @ KortRijk aan Culturen

Houtmarkt 14.00u › 15.00u
Zondag 20 mei

DJ Bowy @ Sinxen Vlas

Vlasmarkt 14.00u › 16.30u
Zondag 20 mei

Guillaume Trotta & Iris Dezutter @ Cultural Farming

Grote markt 14.00u › 16.00u
Zondag 20 mei

Workshops @ A Day Of Street Culture

Skatebowl 14.00u › 16.00u
Zondag 20 mei

Le PianO du Lac

Verlaagde Leieboorden 14.30u › 15.30u
Zondag 20 mei

Manten en Kalle brengen groot nieuws

Grote markt 14.30u › 17.30u
Zondag 20 mei

YouYouYou

Vandaleplein 14.30u › 15.00u
Zondag 20 mei

Jary @ Sand Tropez

Conservatoriumplein 15.00u › 16.00u
Zondag 20 mei

Liefdesarchief - Het Bataljong

Broeltoren 15.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Sjonnie Oaverechts @ Den Trap

Burgemeester Reynaertstraat 15.00u › 17.00u
Zondag 20 mei

Voice of Angels

Sint-Michielsplein 15.00u › 17.00u
Zondag 20 mei

Van klank naar beeld naar klank

Kapel Ten Broele 15.00u › 20.00u
Zondag 20 mei

El Gallito @ DAK De Kreun

De Kreun 15.00u › 17.00u
Zondag 20 mei

Amuse-gueules en The Chamber Players

Vandaleplein 15.00u › 16.00u
Zondag 20 mei

Breakdance @ A Day Of Street Culture

Skatebowl 15.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Beatbox @ A Day Of Street Culture

Skatebowl 15.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Hartenkreten - Het Bataljong & Isegrim

Verlaagde Leieboorden 15.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Flirten met gevoelens - Het Bataljong

Broelkaai 6 15.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Insta Gib @ Bockor Rock

Schouwburgplein 15.10u › 15.45u
Zondag 20 mei

Blaaskapelfestival - Die original Dorfmusikanten

Grote Kring 15.30u › 16.30u
Zondag 20 mei

Lindy Hop initiatie met The Cherry Dots @ S(W)INKSEN

Sint-Amandsplein 15.30u › 16.00u
Zondag 20 mei

Meet a Stranger

Budatoren 15.30u › 19.30u
Zondag 20 mei

Jary & Mexim @ Sand Tropez

Conservatoriumplein 16.00u › 17.30u
Zondag 20 mei

't Zinkt Lauwe

Centrumstraten 16.00u › 19.00u
Zondag 20 mei

The Superior Dance Band @ S(W)INKSEN

Sint-Amandsplein 16.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Passerelle - A Quoi Revisited

Budascoop 16.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Sortino (Kortom) @ Tree Some

't Plein 16.00u › 17.30u
Zondag 20 mei

Frans Chanson

Vandaleplein 16.00u › 16.45u
Zondag 20 mei

Disco Dasco @ Nude

Casinoplein 16.00u › 01.00u
Zondag 20 mei

Radio Vader @ Bockor Rock

Schouwburgplein 16.20u › 17.35u
Zondag 20 mei

DJ Laffe @ Sinxen Vlas

Vlasmarkt 16.30u › 19.00u
Zondag 20 mei

YouYouYou

Vandaleplein 16.45u › 17.00u
Zondag 20 mei

Charmezanger Jens @ Den Trap

Burgemeester Reynaertstraat 17.00u › 18.30u
Zondag 20 mei

Cie Kartoffeln (FR) - Ici-Plage

Grote markt 17.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Le PianO du Lac

Verlaagde Leieboorden 17.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

50 No's and a Yes means Yes @ Peloeze

Begijnhofpark 17.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Youth & Truth & Likkle Africa @ Pirates of Dub

Diksmuidekaai 17.00u › 01.00u
Zondag 20 mei

2KG Hoofdvlees @ DAK De Kreun

De Kreun 17.00u › 19.00u
Zondag 20 mei

Amuse-gueules en The Chamber Players

Vandaleplein 17.00u › 18.00u
Zondag 20 mei

Lusïv & Donovan @ Bazaar

Casinoplein 17.00u › 20.30u
Zondag 20 mei

Sylver @ Sand Tropez

Conservatoriumplein 17.30u › 18.00u
Zondag 20 mei

Mainro @ Tree Some

't Plein 17.30u › 19.00u
Zondag 20 mei

Cie La Sbrindola (IT)

Grote markt 17.45u › 18.45u
Zondag 20 mei

Wout @ Sand Tropez

Conservatoriumplein 18.00u › 19.00u
Zondag 20 mei

Wawalasso @ Soaked in Soca

Stationsstraat 18.00u › 20.00u
Zondag 20 mei

Beatblender @ The Concrete Club

Tunnel 18.00u › 04.00u
Zondag 20 mei

Bare Jams @ Bockor Rock

Schouwburgplein 18.10u › 19.00u
Zondag 20 mei

The Hop Sh Bam Connection @ S(W)INKSEN

Sint-Amandsplein 18.30u › 20.30u
Zondag 20 mei

Thorre (Live) @ A Day Of Street Culture

Skatebowl 18.30u › 19.00u
Zondag 20 mei

Danny Blue & The Old Socks @ Peloeze

Begijnhofpark 18.45u › 19.45u
Zondag 20 mei

Maori @ Sand Tropez

Conservatoriumplein 19.00u › 20.00u
Zondag 20 mei

Gèsman @ Den Trap

Burgemeester Reynaertstraat 19.00u › 20.30u
Zondag 20 mei

Typisch Tachtig

Basketbalkooi 19.00u › 02.00u
Zondag 20 mei

La Tourette & Razzle Dazzle @ Sinxen Vlas

Vlasmarkt 19.00u › 22.00u
Zondag 20 mei

Vlazz Jazz Jam met The Cherry Dots

Kaffee Damast 19.00u › 23.00u
Zondag 20 mei

Adrian @ Tree Some

't Plein 19.00u › 20.30u
Zondag 20 mei

Speeddial 7 @ DAK De Kreun

De Kreun 19.00u › 21.00u
Zondag 20 mei

Isabelle et les Jean

Vandaleplein 19.00u › 20.00u
Zondag 20 mei

Cie La Sbrindola (IT)

Grote markt 19.30u › 20.30u
Zondag 20 mei

Low G (Live) @ A Day Of Street Culture

Skatebowl 19.30u › 20.00u
Zondag 20 mei

Laura Tesoro @ Bockor Rock

Schouwburgplein 20.00u › 21.00u
Zondag 20 mei

Blackprint @ Sand Tropez

Conservatoriumplein 20.00u › 21.00u
Zondag 20 mei

Drigao @ Soaked in Soca

Stationsstraat 20.00u › 22.00u
Zondag 20 mei

D'Love @ KortRijk aan Culturen

Houtmarkt 20.00u › 21.30u
Zondag 20 mei

Maarten Thomas Ketels - Troje

Sint-Jozefs-College 20.00u › 22.00u
Zondag 20 mei

MC Siga (Live) @ A Day Of Street Culture

Skatebowl 20.00u › 20.30u
Zondag 20 mei

Stix & Stuff @ Peloeze

Begijnhofpark 20.15u › 22.15u
Zondag 20 mei

Lyrondell

Vandaleplein 20.30u › 21.30u
Zondag 20 mei

Pastorr @ Tree Some

't Plein 20.30u › 22.00u
Zondag 20 mei

Natural Vibes Trio @ Bazaar

Casinoplein 20.30u › 23.00u
Zondag 20 mei

dj Fré @ Sand Tropez

Conservatoriumplein 21.00u › 22.00u
Zondag 20 mei

Guy et les Michelins @ Den Trap

Burgemeester Reynaertstraat 21.00u › 22.30u
Zondag 20 mei

Masai Jr. @ DAK De Kreun

De Kreun 21.00u › 22.00u
Zondag 20 mei

JazzDee (DJ-set) @ A Day Of Street Culture

Skatebowl 21.00u › 23.00u
Zondag 20 mei

Thomas V @ Sand Tropez

Conservatoriumplein 22.00u › 23.00u
Zondag 20 mei

Coco Jr. @ Bockor Rock

Schouwburgplein 22.00u › 23.30u
Zondag 20 mei

Raggamuffin Whiteman @ Soaked in Soca

Stationsstraat 22.00u › 00.00u
Zondag 20 mei

DJ Nifco @ Sinxen Vlas

Vlasmarkt 22.00u › 01.00u
Zondag 20 mei

Leesa @ Tree Some

't Plein 22.00u › 23.30u
Zondag 20 mei

Thang @ DAK De Kreun

De Kreun 22.00u › 00.00u
Zondag 20 mei

Club Overflow @ De Gouden Aap

Vlasmarkt 22.00u › 04.00u
Zondag 20 mei

De Blauwe Nood

Vandaleplein 22.00u › 23.30u
Zondag 20 mei

Pop Culture met Bock&Balls & DJ Polle

Begijnhofpark 22.15u › 02.00u
Zondag 20 mei

Yves Deruyter @ Sand Tropez

Conservatoriumplein 23.00u › 00.00u
Zondag 20 mei

DJ Freddy Biscuit @ Den Trap

Burgemeester Reynaertstraat 23.00u › 02.00u
Zondag 20 mei

Lagom & Yentl @ Bazaar

Casinoplein 23.00u › 02.00u
Zondag 20 mei

Grazzhopper (DJ-set) @ A Day Of Street Culture

Skatebowl 23.00u › 01.00u
Zondag 20 mei

Seyn&Shimmy + Sax @ Tree Some

't Plein 23.30u › 01.00u
Zondag 20 mei

Mexim @ Sand Tropez

Conservatoriumplein 00.00u › 02.00u
Zondag 20 mei

Michael Schack @ Bockor Rock

Schouwburgplein 00.00u › 01.30u
Zondag 20 mei

Black Frank @ Soaked in Soca

Stationsstraat 00.00u › 02.00u
Zondag 20 mei

Mickael Karkousse @ DAK De Kreun

De Kreun 00.00u › 02.00u
Zondag 20 mei

Chicks can't Mix @ Sinxen Vlas

Vlasmarkt 01.00u › 04.00u
Zondag 20 mei

DJ Clarck @ Bockor Rock

Schouwburgplein 01.30u › 04.00u
Zondag 20 mei

Rakka @ Soaked in Soca

Stationsstraat 02.00u › 04.00u