7 › 10 juni 2019 4 dagen feest in de Kortrijkse binnenstad

Filter:
Vrijdag 7 juni

Sand Tropez @ Nuba-r

Nuba-r 12.00u › 02.00u
Vrijdag 7 juni

Oops and Dazy - SUMMERHACK

Broeltuin 12.00u › 00.00u
Vrijdag 7 juni

Yves Velter - Soul Contractions

Bubox 14.00u › 18.00u
Vrijdag 7 juni

Pand.A - Canapé de Luxe

Pand.A 16.00u › 23.00u
Vrijdag 7 juni

Peloeze - Dj Lotto

Begijnhofpark 17.00u › 19.00u
Vrijdag 7 juni

café 't Plein - DJ Ubuntu

't Plein 17.00u › 21.00u
Vrijdag 7 juni

Den Bras - Whorses

Burgemeester Reynaertstraat 17.00u › 18.30u
Vrijdag 7 juni

Studio Sinksen - 2KG HFDVLS

Schouwburgplein 18.00u › 20.00u
Vrijdag 7 juni

Stradivarius

Burgemeester Reynaertstraat 18.00u › 02.00u
Vrijdag 7 juni

Sinxen Vlas - Ginger Army

Vlasmarkt 18.00u › 20.00u
Vrijdag 7 juni

Punika Oase - Ploatn vo de Moaten

Verlaagde Leieboorden 18.00u › 01.00u
Vrijdag 7 juni

Tropical Street - Déliciaz

Stationsstraat 19.00u › 20.00u
Vrijdag 7 juni

Peloeze - Gèsman

Begijnhofpark 19.00u › 20.00u
Vrijdag 7 juni

Den Bras - MnB's

Burgemeester Reynaertstraat 19.00u › 20.30u
Vrijdag 7 juni

Tropical Street - Twin Root

Stationsstraat 20.00u › 21.00u
Vrijdag 7 juni

Studio Sinksen - MVNSI

Schouwburgplein 20.00u › 21.00u
Vrijdag 7 juni

Sinxen Vlas - Nifco

Vlasmarkt 20.00u › 23.00u
Vrijdag 7 juni

DJ Wiele

Grote Kring 20.00u › 21.30u
Vrijdag 7 juni

Unie der Zorgelozen - Ne Woyzeck

Unie der Zorgelozen 20.15u › 22.00u
Vrijdag 7 juni

Tropical Street - Déliciaz

Stationsstraat 21.00u › 22.00u
Vrijdag 7 juni

Peloeze - Soul Avenue

Begijnhofpark 21.00u › 23.00u
SINKSEN TIP
Vrijdag 7 juni

Den Bras - Gestapo Knallmuzik

Burgemeester Reynaertstraat 21.00u › 22.30u
Vrijdag 7 juni

Studio Sinksen - DVTCH NORRIS

Schouwburgplein 21.00u › 22.00u
Vrijdag 7 juni

Desert Bar

Casinoplein 21.00u › 02.00u
SINKSEN TIP
Vrijdag 7 juni

Skumic

Grote Kring 21.30u › 23.00u
Vrijdag 7 juni

Tropical Street - Twin Root

Stationsstraat 22.00u › 23.00u
Vrijdag 7 juni

Studio Sinksen - Farflow ft. 3C1P

Schouwburgplein 22.00u › 00.00u
Vrijdag 7 juni

Tropical Street - Team Damp

Stationsstraat 23.00u › 00.30u
Vrijdag 7 juni

Peloeze - Dj Kestified

Begijnhofpark 23.00u › 02.00u
Vrijdag 7 juni

Den Bras - Dj De Man van Atlantis

Burgemeester Reynaertstraat 23.00u › 02.00u
Vrijdag 7 juni

Sinxen Vlas - Bounty Radio & Mc Math

Vlasmarkt 23.00u › 02.00u
Vrijdag 7 juni

Studio Sinksen - TLP aka Troubleman

Schouwburgplein 00.00u › 02.00u
Vrijdag 7 juni

Tropical Street - Soul Shakers

Stationsstraat 00.30u › 02.00u
Zaterdag 8 juni

Eindejaarsexpo Academie

Houtmarkt 10.00u › 17.00u
Zaterdag 8 juni

Duveltje Dok en de hemel

Broeltoren 10.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Fotoclub Groeninghe

Mozaïek 10.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

The Art Project

Grote markt 10.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Jan Dewilde en Nikola IOA Hendrickx

Broeltoren 10.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Sint-Lucasgilde Kortrijk

Begijnhof 10.00u › 19.00u
Zaterdag 8 juni

Sand Tropez @ Nuba-r

Nuba-r 12.00u › 04.00u
Zaterdag 8 juni

Oops and Dazy - SUMMERHACK

Broeltuin 12.00u › 00.00u
Zaterdag 8 juni

Bar Amorse

Skatebowl 13.00u › 01.00u
Zaterdag 8 juni

Strafstudie - Mike & Plezier

Sint-Amandscollege Noord 13.00u › 15.00u
Zaterdag 8 juni

Atay & Talks

Begijnhofpark 14.00u › 20.00u
Zaterdag 8 juni

Fotofinish

Atelier 2025 14.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Rotary Kortrijk Groeninghe

Begijnhofpark 14.00u › 20.00u
Zaterdag 8 juni

Sint-Vincentius - Zilver is aan zet!

't Plein 14.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Yves Velter - Soul Contractions

Bubox 14.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Studio Sinksen - Domé & Le Cousin

Schouwburgplein 14.00u › 17.00u
Zaterdag 8 juni

Stradivarius

Burgemeester Reynaertstraat 14.00u › 04.00u
Zaterdag 8 juni

Sinxen Vlas - Juiced up Soundsystem

Vlasmarkt 14.00u › 19.00u
Zaterdag 8 juni

deBokesBar

't Plein 14.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Desert Bar

Casinoplein 14.00u › 02.00u
Zaterdag 8 juni

Pand.A - Canapé de Luxe

Pand.A 14.00u › 01.00u
Zaterdag 8 juni

café 't Plein - Uili Bispo

't Plein 14.30u › 15.30u
Zaterdag 8 juni

voorleesmoment 'Duveltje Dok en de hemel'

Broeltoren 15.00u › 16.00u
Zaterdag 8 juni

Strafstudie - Endove

Sint-Amandscollege Noord 15.00u › 17.00u
Zaterdag 8 juni

Tropical Street - Workshop House Dance by Th Fam

Stationsstraat 16.00u › 17.00u
Zaterdag 8 juni

Tropical Street - Workshop Ragga by Th Fam

Stationsstraat 17.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Peloeze - Mr. Oui

Begijnhofpark 17.00u › 19.00u
Zaterdag 8 juni

café 't Plein - Uili Bispo

't Plein 17.00u › 18.00u
Zaterdag 8 juni

Den Bras - Winnaar Rockrally

Burgemeester Reynaertstraat 17.00u › 18.30u
Zaterdag 8 juni

Studio Sinksen - Tuff Luv

Schouwburgplein 17.00u › 19.30u
Zaterdag 8 juni

Strafstudie - Noseda Live

Sint-Amandscollege Noord 17.00u › 19.00u
Zaterdag 8 juni

Sinxen DAK - Peuk

Dak De Kreun 17.00u › 17.40u
Zaterdag 8 juni

Café Tartine - Sinxn 2019

Sint-Maartenskerk 17.00u › 22.00u
Zaterdag 8 juni

Tropical Street - Stravns Wicked Vinyls

Stationsstraat 18.00u › 20.00u
Zaterdag 8 juni

café 't Plein - Janne Blommaert

't Plein 18.00u › 20.00u
Zaterdag 8 juni

Punika Oase - Fred Hush presents

Verlaagde Leieboorden 18.00u › 02.00u
Zaterdag 8 juni

Den Bras - Rondje Doe Maar

Burgemeester Reynaertstraat 19.00u › 20.30u
Zaterdag 8 juni

Strafstudie - Parellel Circuit FKA Pilose

Sint-Amandscollege Noord 19.00u › 21.00u
Zaterdag 8 juni

Sinxen Vlas - Caravan Disco

Vlasmarkt 19.00u › 23.00u
Zaterdag 8 juni

Typisch Tachtig - DJ Lotto

Basketbalkooi 19.00u › 02.00u
Zaterdag 8 juni

DJ Fille

Grote Kring 19.00u › 21.30u
Zaterdag 8 juni

Zulema’s Mambo Queens

Schouwburgplein 19.30u › 20.40u
SINKSEN TIP
Zaterdag 8 juni

Peloeze - Seagulls

Begijnhofpark 19.30u › 20.15u
Zaterdag 8 juni

Tropical Street - Bodeguita Bastards

Stationsstraat 20.00u › 23.00u
Zaterdag 8 juni

café 't Plein - DJ Tom Coussee

't Plein 20.00u › 23.00u
Zaterdag 8 juni

The Concord Jazz Ensemble

Vandaleplein 20.00u › 21.00u
Zaterdag 8 juni

Gedanst Orgelconcert Oude muziek, Vinnige dans

Begijnhof 20.00u › 20.25u
Zaterdag 8 juni

Sinxen DAK - Constant Mongrel

Dak De Kreun 20.00u › 20.40u
Zaterdag 8 juni

Unie der Zorgelozen - Ne Woyzeck

Unie der Zorgelozen 20.15u › 22.00u
Zaterdag 8 juni

Peloeze - Rootsriders, Bob Marley Tribute (Nederland)

Begijnhofpark 21.00u › 22.00u
Zaterdag 8 juni

Den Bras - The Wolf Banes

Burgemeester Reynaertstraat 21.00u › 22.30u
Zaterdag 8 juni

Den Bras - Mr. Oui

Burgemeester Reynaertstraat 21.00u › 22.30u
Zaterdag 8 juni

Studio Sinksen - Mooneye

Schouwburgplein 21.00u › 22.00u
Zaterdag 8 juni

Strafstudie - Trixy

Sint-Amandscollege Noord 21.00u › 23.00u
Zaterdag 8 juni

Kleine Sanders

Grote Kring 21.30u › 23.00u
Zaterdag 8 juni

Rave Cave - RAW productions

Tunnel 22.00u › 04.00u
Zaterdag 8 juni

Studio Sinksen - Jacle Bow

Schouwburgplein 22.30u › 23.30u
Zaterdag 8 juni

Peloeze - Pardon Service

Begijnhofpark 22.45u › 23.45u
Zaterdag 8 juni

Tropical Street - Kestified

Stationsstraat 23.00u › 01.00u
Zaterdag 8 juni

Strafstudie - Massaar

Sint-Amandscollege Noord 23.00u › 01.00u
Zaterdag 8 juni

Sinxen Vlas - The Olsan Fiestovic Orchestra

Vlasmarkt 23.00u › 00.00u
Zaterdag 8 juni

Sinxen DAK - Borokov Borokov

Dak De Kreun 23.00u › 23.50u
Zaterdag 8 juni

Point.Blank

Grote Kring 23.00u › 01.00u
Zaterdag 8 juni

Peloeze - Dj Bobalicious

Begijnhofpark 00.00u › 02.00u
Zaterdag 8 juni

Studio Sinksen - Blak Juju (Buscemi, DJ4T4 & Dirk Jans)

Schouwburgplein 00.00u › 01.00u
Zaterdag 8 juni

Sinxen Vlas - Two Fish

Vlasmarkt 00.00u › 04.00u
Zaterdag 8 juni

Tropical Street - Bodeguita Bastards

Stationsstraat 01.00u › 04.00u
Zaterdag 8 juni

Den Bras - DJ Lotto

Burgemeester Reynaertstraat 01.00u › 03.00u
Zaterdag 8 juni

Studio Sinksen - Eagl

Schouwburgplein 01.00u › 02.30u
Zaterdag 8 juni

Studio Sinksen - Kestified

Schouwburgplein 02.30u › 04.00u
Zondag 9 juni

Rommelmarkt

Centrumstraten 08.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Eindejaarsexpo Academie

Houtmarkt 10.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

Duveltje Dok en de hemel

Broeltoren 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Fotoclub Groeninghe

Mozaïek 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Fotofinish

Atelier 2025 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

The Art Project

Grote markt 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - Workshop Hiphop met The Fam

Skatebowl 10.00u › 11.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - Graffiti demo's by ArtKor

Skatebowl 10.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - Hip Hop & Vinylmarket

Skatebowl 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Play me, I'm yours!

Verlaagde Leieboorden 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Quindo

Centrumstraten 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Sint-Michielsbeweging

Sint-Michielsplein 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Jan Dewilde en Nikola IOA Hendrickx

Broeltoren 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Sint-Lucasgilde Kortrijk

Begijnhof 10.00u › 19.00u
Zondag 9 juni

Atay & Talks

Begijnhofpark 11.00u › 20.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - Workshop Breakdance met Root Division

Skatebowl 11.00u › 12.00u
Zondag 9 juni

Rotary Kortrijk Groeninghe

Begijnhofpark 11.00u › 20.00u
SINKSEN TIP
Zondag 9 juni

S(W)INKSEN19 - Bb Key

Sint-Amandsplein 11.00u › 13.00u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - Niels' Ochtendshow (with guests)

Schouwburgplein 11.00u › 14.00u
Zondag 9 juni

Voices

Vandaleplein 11.00u › 11.30u
Zondag 9 juni

Panorama Kinotheatre (Zwitserland)

Grote markt 11.30u › 13.00u
Zondag 9 juni

Banjo-Orkest

Vandaleplein 11.30u › 12.30u
Zondag 9 juni

KortRijk aan Culturen

Houtmarkt 12.00u › 22.00u
Zondag 9 juni

Letterzetter van Kortrijk 2017 – 2019 - terugblik

Grote markt 12.00u › 14.30u
Zondag 9 juni

Oxfam Wereldwinkels

Verlaagde Leieboorden 12.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Peloeze - Aerobic met Julie & Lotto

Begijnhofpark 12.00u › 13.00u
Zondag 9 juni

Sand Tropez @ Nuba-r

Nuba-r 12.00u › 04.00u
Zondag 9 juni

Oops and Dazy - SUMMERHACK

Broeltuin 12.00u › 00.00u
Zondag 9 juni

Bar Amorse

Skatebowl 13.00u › 01.00u
Zondag 9 juni

Park Katrol

Verlaagde Leieboorden 13.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Sienta La Cabeza (Spanje)

Grote markt 13.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

Peloeze - Dj Lotto

Begijnhofpark 13.00u › 14.00u
Zondag 9 juni

Reserveer de beste plaatsen in het nieuwe cultuurjaar

Schouwburgplein 13.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

Stadsboerderij Kortrijk

't Plein 13.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Den Bras - Poldercowboys XL

Burgemeester Reynaertstraat 13.00u › 14.00u
Zondag 9 juni

Strafstudie - Clerkie

Sint-Amandscollege Noord 13.00u › 15.00u
Zondag 9 juni

RHIZO - Camping Villagio Imagina

Begijnhofpark 13.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Benjamin Vandewalle - Studio Cité

Verlaagde Leieboorden 13.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Orchestre International de Vielle à roue de Flandre

Vandaleplein 13.00u › 13.30u
Zondag 9 juni

Cie Aquacoustique - Concert’eau en do Nageur (Frankrijk)

Verlaagde Leieboorden 13.30u › 14.30u
Zondag 9 juni

S(W)INKSEN19 - Initiatie Lindy Hop met The Cherry Dots

Sint-Amandsplein 13.30u › 14.00u
Zondag 9 juni

Bloedtest

Vandaleplein 13.30u › 13.50u
Zondag 9 juni

Move 50+

Vandaleplein 13.50u › 14.10u
Zondag 9 juni

Booster's Treatment Center - BTC

Grote markt 14.00u › 19.00u
Zondag 9 juni

KortRijk aan Culturen - Balkanica

Houtmarkt 14.00u › 15.00u
Zondag 9 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

't Plein 14.00u › 14.20u
Zondag 9 juni

Peloeze - Dj Matte & Cas

Begijnhofpark 14.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

Vrij Atelier van Marke tekent gratis je portret!

Sint-Amandsplein 14.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

KSGK Schaakclub

Verlaagde Leieboorden 14.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

S(W)INKSEN19 - 10 Suare Feet

Sint-Amandsplein 14.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

Sint-Vincentius - Zilver is aan zet!

't Plein 14.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Den Bras - DJ's Marcel en Vicky

Burgemeester Reynaertstraat 14.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

Yves Velter - Soul Contractions

Bubox 14.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Roadrock - Lip Service

Boerenhol 14.00u › 14.45u
Zondag 9 juni

Stradivarius

Burgemeester Reynaertstraat 14.00u › 04.00u
Zondag 9 juni

Sinxen Vlas - Smetvrees

Vlasmarkt 14.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

Roadrock - Gratis Schminken

Boerenhol 14.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

Roadrock - Grimballo

Boerenhol 14.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

deBokesBar

't Plein 14.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Kortrijkse Damclub De Phenix

Grote markt 14.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Bodyshake

Schouwburgplein 14.00u › 14.15u
Zondag 9 juni

Desert Bar

Casinoplein 14.00u › 02.00u
Zondag 9 juni

Pand.A - Canapé de Luxe

Pand.A 14.00u › 01.00u
Zondag 9 juni

Vitalis - Over There

Vandaleplein 14.10u › 14.30u
Zondag 9 juni

Adrian Schvarzstein - Arrived (Spanje)

Verlaagde Leieboorden 14.30u › 16.00u
SINKSEN TIP
Zondag 9 juni

Cie Jam - El Mêtre (Spanje)

Grote markt 14.30u › 15.30u
Zondag 9 juni

The Scaldish N.O. Jazz Messengers

Veemarkt 14.30u › 15.30u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - The Bicky Duets

Schouwburgplein 14.30u › 17.00u
Zondag 9 juni

The Chamber Players - Concertino

Vandaleplein 14.30u › 15.15u
Zondag 9 juni

't Zinkt

Sint-Amandsplein 14.30u › 17.30u
Zondag 9 juni

voorleesmoment 'Duveltje Dok en de hemel'

Broeltoren 15.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

750 keer koor Alfabet

Begijnhof 15.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

KortRijk aan Culturen - Mariachi del Mundo

Houtmarkt 15.00u › 16.30u
Zondag 9 juni

Cie Jo Bithume - 20 jaar reunie (Frankrijk)

Verlaagde Leieboorden 15.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

't Plein 15.00u › 15.20u
Zondag 9 juni

Strafstudie - Gérald

Sint-Amandscollege Noord 15.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

Roadrock - The Black Gasolines

Boerenhol 15.00u › 15.45u
Zondag 9 juni

Sinxen DAK - Ubuntu

Dak De Kreun 15.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

Bodyshake

Begijnhofpark 15.00u › 15.15u
Zondag 9 juni

Tropical Street - Workshop Hip Hop kids by Th Fam

Stationsstraat 15.30u › 16.30u
Zondag 9 juni

Cie Sons de Toile - Zou! (Frankrijk)

Grote markt 15.30u › 16.30u
Zondag 9 juni

Bloedtest

Vandaleplein 15.50u › 16.10u
Zondag 9 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

't Plein 16.00u › 16.20u
Zondag 9 juni

Peloeze - Dj Achille

Begijnhofpark 16.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

The Scaldish N.O. Jazz Messengers

't Plein 16.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

S(W)INKSEN19 - Initiatie Lindy Hop met The Cherry Dots

Sint-Amandsplein 16.00u › 16.30u
Zondag 9 juni

Den Bras - Tim Tesley

Burgemeester Reynaertstraat 16.00u › 18.30u
Zondag 9 juni

Roadrock - Ramkot

Boerenhol 16.00u › 16.45u
Zondag 9 juni

Café Kortom - Strictly Vinyl Party

Overbekeplein 16.00u › 21.00u
Zondag 9 juni

Sinxen DAK - Nifco

Dak De Kreun 16.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Bodyshake

Verlaagde Leieboorden 16.00u › 16.15u
Zondag 9 juni

Move 50+

Vandaleplein 16.10u › 16.30u
Zondag 9 juni

De Stroate - MC Rizz (live)

Skatebowl 16.30u › 17.00u
Zondag 9 juni

De Letterzetter van Kortrijk zwaait uit

Grote markt 16.30u › 17.00u
Zondag 9 juni

Panorama Kinotheatre (Zwitserland)

Grote markt 16.30u › 17.30u
Zondag 9 juni

S(W)INKSEN19 - Jake Walker

Sint-Amandsplein 16.30u › 18.30u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - The MnB's

Schouwburgplein 16.30u › 17.30u
Zondag 9 juni

Vitalis - Over There

Vandaleplein 16.30u › 16.50u
Zondag 9 juni

Adrian Schvarzstein - The Greenman (Spanje)

Verlaagde Leieboorden 17.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - The Fam Showcase

Skatebowl 17.00u › 17.15u
Zondag 9 juni

KortRijk aan Culturen - Zicoman

Houtmarkt 17.00u › 18.30u
Zondag 9 juni

Cie Aquacoustique - Concert’eau en do Nageur (Frankrijk)

Verlaagde Leieboorden 17.00u › 18.00u
SINKSEN TIP
Zondag 9 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

't Plein 17.00u › 17.20u
Zondag 9 juni

Roadrock - Beta

Boerenhol 17.00u › 17.45u
Zondag 9 juni

Sinxen Vlas - Bowy

Vlasmarkt 17.00u › 21.00u
Zondag 9 juni

The Chamber Players - Concertino

Vandaleplein 17.00u › 17.45u
Zondag 9 juni

Typisch Tachtig - Thieu & Nic-o

Basketbalkooi 17.00u › 02.00u
Zondag 9 juni

Bodyshake

Begijnhofpark 17.00u › 17.15u
Zondag 9 juni

De Stroate - King of the Bowl 2019 (breakdance) - 8ste finales

Skatebowl 17.15u › 18.30u
Zondag 9 juni

Tropical Street - Lengah

Stationsstraat 18.00u › 21.00u
Zondag 9 juni

Cie Jo Bithume - 20 jaar reunie (Frankrijk)

Grote markt 18.00u › 19.00u
Zondag 9 juni

café 't Plein - DJ Patser Spotted

't Plein 18.00u › 22.00u
Zondag 9 juni

Sinxen DAK - Beatblenders

Dak De Kreun 18.00u › 20.00u
Zondag 9 juni

Punika Oase - Tacticz presents

Verlaagde Leieboorden 18.00u › 02.00u
Zondag 9 juni

Peloeze - Shore Shot

Begijnhofpark 18.15u › 19.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - King of the Bowl 2019 (breakdance) - 4de finales

Skatebowl 18.30u › 19.00u
Zondag 9 juni

Ars Vocalis - Catulli Carmina

Vandaleplein 18.30u › 19.10u
Zondag 9 juni

De Stroate - Tovenoare (live)

Skatebowl 19.00u › 20.00u
Zondag 9 juni

KortRijk aan Culturen - Cameroon Association

Houtmarkt 19.00u › 20.00u
Zondag 9 juni

Den Bras - Undercover

Burgemeester Reynaertstraat 19.00u › 20.30u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - JTOTHEC

Schouwburgplein 19.00u › 20.00u
Zondag 9 juni

Strafstudie - Tremenzz b2b Pastorr

Sint-Amandscollege Noord 19.00u › 21.00u
Zondag 9 juni

Grey Jay

Grote Kring 19.00u › 20.00u
Zondag 9 juni

Lyrondell

Vandaleplein 19.30u › 20.15u
Zondag 9 juni

Peloeze - Chackie Jam

Begijnhofpark 19.45u › 20.30u
Zondag 9 juni

De Stroate - King of the Bowl 2019 (breakdance) - halve finales

Skatebowl 20.00u › 20.30u
Zondag 9 juni

Sinxen DAK - Supafly Collective

Dak De Kreun 20.00u › 22.00u
Zondag 9 juni

Mindshock

Grote Kring 20.00u › 21.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - King of the Bowl 2019 (breakdance) - finale

Skatebowl 20.30u › 21.00u
Zondag 9 juni

KortRijk aan Culturen - AGO! Benin Brass

Houtmarkt 20.30u › 22.00u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - NTREK

Schouwburgplein 20.30u › 21.30u
Zondag 9 juni

Azzaf

Vandaleplein 20.30u › 21.30u
Zondag 9 juni

Tropical Street - Raggamuffin Whiteman

Stationsstraat 21.00u › 23.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - Connard (live)

Skatebowl 21.00u › 22.00u
Zondag 9 juni

Den Bras - Les Stars du Bras et l'orchestre de leurs Rêves

Burgemeester Reynaertstraat 21.00u › 22.30u
Zondag 9 juni

Strafstudie - Seyn Saimen

Sint-Amandscollege Noord 21.00u › 23.00u
Zondag 9 juni

Sinxen Vlas - La Tourette & Razzle Dazzle

Vlasmarkt 21.00u › 00.00u
Zondag 9 juni

Emilian Wonk

Grote Kring 21.00u › 22.00u
Zondag 9 juni

Peloeze - Radio Negra

Begijnhofpark 21.15u › 23.00u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - The Olympics

Schouwburgplein 22.00u › 23.00u
Zondag 9 juni

Sinxen DAK - DJ SNS

Dak De Kreun 22.00u › 00.00u
Zondag 9 juni

Dirtyskeys

Grote Kring 22.00u › 01.00u
Zondag 9 juni

Rave Cave - Endove

Tunnel 22.00u › 04.00u
Zondag 9 juni

Tropical Street - Drigao & Iamgunz (MC)

Stationsstraat 23.00u › 02.00u
Zondag 9 juni

Den Bras - Freddy Biscuit

Burgemeester Reynaertstraat 23.00u › 03.00u
Zondag 9 juni

Strafstudie - Dimitri Andreas

Sint-Amandscollege Noord 23.00u › 01.00u
Zondag 9 juni

Peloeze - Uberdope

Begijnhofpark 23.30u › 00.15u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - Blu Samu

Schouwburgplein 23.30u › 00.30u
Zondag 9 juni

Sinxen Vlas - BimBim Collective

Vlasmarkt 00.00u › 04.00u
Zondag 9 juni

Sinxen DAK - AliA

Dak De Kreun 00.00u › 02.00u
SINKSEN TIP
Zondag 9 juni

Peloeze - Buscemi Live

Begijnhofpark 00.30u › 02.00u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - Kusiner x Sir Lanka

Schouwburgplein 00.30u › 04.00u
Zondag 9 juni

Tropical Street - DJ Vide

Stationsstraat 02.00u › 04.00u
Maandag 10 juni

Rommelmarkt

Centrumstraten 08.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Duveltje Dok en de hemel

Broeltoren 10.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Fotoclub Groeninghe

Mozaïek 10.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Fotofinish

Atelier 2025 10.00u › 17.00u
Maandag 10 juni

The Art Project

Grote markt 10.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

De Stroate - Graffiti demo's by ArtKor

Skatebowl 10.00u › 16.00u
Maandag 10 juni

De Stroate - Hip Hop & Vinylmarket

Skatebowl 10.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Play me, I'm yours!

Verlaagde Leieboorden 10.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Jan Dewilde en Nikola IOA Hendrickx

Broeltoren 10.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Sint-Lucasgilde Kortrijk

Begijnhof 10.00u › 19.00u
Maandag 10 juni

Atay & Talks

Begijnhofpark 11.00u › 20.00u
Maandag 10 juni

Nika

Sint-Maartenskerk 11.00u › 11.30u
Maandag 10 juni

JCI Sinksenregatta

Verlaagde Leieboorden 11.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Rotary Kortrijk Groeninghe

Begijnhofpark 11.00u › 20.00u
Maandag 10 juni

't Heksebroed OnStage

Sint-Amandsplein 11.00u › 13.00u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - GBK big band

Schouwburgplein 11.00u › 12.15u
Maandag 10 juni

Kortrijk Loopt

Grote markt 11.00u › 12.30u
Maandag 10 juni

Studio Bloema - Het gesproken boek

Vandaleplein 11.00u › 19.00u
Maandag 10 juni

Labierint

Vandaleplein 11.30u › 12.15u
Maandag 10 juni

Panorama Kinotheatre (Zwitserland)

Grote markt 11.30u › 13.00u
Maandag 10 juni

Ensemble Respiro

Beatrijszaal 11.30u › 12.30u
Maandag 10 juni

De Kroezers - Warm-up BMX

Skatebowl 12.00u › 13.30u
Maandag 10 juni

KortRijk aan Culturen

Houtmarkt 12.00u › 20.00u
Maandag 10 juni

Oxfam Wereldwinkels

Verlaagde Leieboorden 12.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Peloeze - Park BBQ

Begijnhofpark 12.00u › 14.00u
Maandag 10 juni

Sand Tropez @ Nuba-r

Nuba-r 12.00u › 02.00u
Maandag 10 juni

Oops and Dazy - SUMMERHACK

Broeltuin 12.00u › 00.00u
Maandag 10 juni

Stella & Louise

Vandaleplein 12.30u › 13.30u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - Mainstream Music Band

Schouwburgplein 12.45u › 14.00u
Maandag 10 juni

Bar Amorse

Skatebowl 13.00u › 01.00u
Maandag 10 juni

Park Katrol

Verlaagde Leieboorden 13.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Reserveer de beste plaatsen in het nieuwe cultuurjaar

Schouwburgplein 13.00u › 17.00u
Maandag 10 juni

Stadsboerderij Kortrijk

't Plein 13.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

RHIZO - Camping Villagio Imagina

Begijnhofpark 13.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Benjamin Vandewalle - Studio Cité

Verlaagde Leieboorden 13.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Bodyshake

Sint-Amandsplein 13.15u › 13.30u
Maandag 10 juni

De Kroezers - BMX contest

Skatebowl 13.30u › 16.00u
Maandag 10 juni

Sienta La Cabeza (Spanje)

Grote markt 13.30u › 16.30u
Maandag 10 juni

Cie Sons de Toile - Zou! (Frankrijk)

Grote markt 13.30u › 14.30u
Maandag 10 juni

Booster's Treatment Center - BTC

Grote markt 14.00u › 19.00u
Maandag 10 juni

Wijsje voor een ijsje

Muziekcentrum 14.00u › 17.00u
Maandag 10 juni

Sinksen Magique

Begijnhofpark 14.00u › 15.00u
Maandag 10 juni

Tropical Street - Workshop Kizomba by Kizomba Passion

Stationsstraat 14.00u › 15.00u
Maandag 10 juni

KortRijk aan Culturen - Narek

Houtmarkt 14.00u › 15.00u
Maandag 10 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

Grote markt 14.00u › 14.20u
Maandag 10 juni

Vrij Atelier van Marke tekent gratis je portret!

Sint-Amandsplein 14.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

KSGK Schaakclub

Verlaagde Leieboorden 14.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Yves Velter - Soul Contractions

Bubox 14.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Gedanst Orgelconcert Oude muziek, Vinnige dans

Begijnhof 14.00u › 14.25u
Maandag 10 juni

Roadrock - Pingpongclub

Boerenhol 14.00u › 14.45u
Maandag 10 juni

Stradivarius

Burgemeester Reynaertstraat 14.00u › 00.00u
Maandag 10 juni

Sinxen Vlas - Onderond

Vlasmarkt 14.00u › 15.00u
Maandag 10 juni

Roadrock - Gratis Schminken

Boerenhol 14.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Roadrock - Grimballo

Boerenhol 14.00u › 17.00u
Maandag 10 juni

Kortrijkse Damclub De Phenix

Grote markt 14.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Wigbert & Jan Hautekiet

Vandaleplein 14.00u › 15.30u
Maandag 10 juni

Desert Bar

Casinoplein 14.00u › 00.00u
Maandag 10 juni

OKAN Drie hofsteden

't Plein 14.00u › 14.30u
Maandag 10 juni

Pand.A - Canapé de Luxe

Pand.A 14.00u › 00.00u
Maandag 10 juni

SINKSEN Veemarkt

Veemarkt 14.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Cie Jam - El Mêtre (Spanje)

Grote markt 14.30u › 15.30u
Maandag 10 juni

Ensemble Respiro

Beatrijszaal 14.30u › 15.30u
Maandag 10 juni

Tangorrion - Tango initiatie

Sint-Amandsplein 14.30u › 15.30u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - Roland Van Campenhout & Nils de Caster

Schouwburgplein 14.30u › 15.30u
Maandag 10 juni

Adrian Schvarzstein - Arrived (Spanje)

Centrumstraten 15.00u › 16.30u
SINKSEN TIP
Maandag 10 juni

Tiny Legs Tim - One Man Blues Band

Mozaïek 15.00u › 17.00u
SINKSEN TIP
Maandag 10 juni

Tropical Street - Kizomba Party

Stationsstraat 15.00u › 16.00u
Maandag 10 juni

KortRijk aan Culturen - Eritrea

Houtmarkt 15.00u › 16.00u
Maandag 10 juni

Cie Aquacoustique - Concert’eau en do Nageur (Frankrijk)

Grote markt 15.00u › 16.00u
Maandag 10 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

Grote markt 15.00u › 15.20u
Maandag 10 juni

Peloeze - The Skullfuckers

Begijnhofpark 15.00u › 16.00u
Maandag 10 juni

café 't Plein - Les Tripes

't Plein 15.00u › 19.00u
Maandag 10 juni

Roadrock - Indigo Mango

Boerenhol 15.00u › 15.45u
Maandag 10 juni

OKAN Drie hofsteden

't Plein 15.00u › 15.30u
Maandag 10 juni

Bodyshake

Begijnhofpark 15.00u › 15.15u
Maandag 10 juni

Sinksen Magique

Begijnhofpark 15.30u › 16.30u
Maandag 10 juni

Nika

Sint-Maartenskerk 15.30u › 16.00u
Maandag 10 juni

Tangobal met Quinteto Astor

Sint-Amandsplein 15.30u › 19.30u
Maandag 10 juni

Gedanst Orgelconcert Oude muziek, Vinnige dans

Begijnhof 15.30u › 15.55u
Maandag 10 juni

Bodyshake

Grote markt 15.30u › 15.45u
Maandag 10 juni

Sinxen Vlas - Alek et Les Japonaises

Vlasmarkt 15.45u › 17.00u
Maandag 10 juni

Tropical Street - Workshop Bachata by Etage Tropical

Stationsstraat 16.00u › 17.00u
Maandag 10 juni

De Stroate - Rapbattles - 8ste finales

Skatebowl 16.00u › 17.00u
Maandag 10 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

Grote markt 16.00u › 16.20u
Maandag 10 juni

Cie Les Grandes Personnes - Mambo Jumbo (Frankrijk)

Centrumstraten 16.00u › 17.00u
Maandag 10 juni

Den Bras - 2 Russian Cowboys

Burgemeester Reynaertstraat 16.00u › 17.30u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - Tutu Puoane

Schouwburgplein 16.00u › 17.15u
Maandag 10 juni

Roadrock - Robert

Boerenhol 16.00u › 16.45u
Maandag 10 juni

John Terra & Amaryllis Temmerman - Summer in the city

Vandaleplein 16.00u › 17.30u
Maandag 10 juni

OKAN Drie hofsteden

't Plein 16.00u › 16.30u
Maandag 10 juni

KortRijk aan Culturen - Team Latino

Houtmarkt 16.30u › 18.00u
Maandag 10 juni

Panorama Kinotheatre (Zwitserland)

Grote markt 16.30u › 18.00u
Maandag 10 juni

Bodyshake

Begijnhofpark 16.30u › 16.45u
Maandag 10 juni

Sinksen Magique

Begijnhofpark 17.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Adrian Schvarzstein - The Greenman (Spanje)

Centrumstraten 17.00u › 18.00u
SINKSEN TIP
Maandag 10 juni

Tropical Street - Bachata Party

Stationsstraat 17.00u › 18.00u
Maandag 10 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

Grote markt 17.00u › 17.20u
Maandag 10 juni

Peloeze - Rumbaristas

Begijnhofpark 17.00u › 18.15u
Maandag 10 juni

Gedanst Orgelconcert Oude muziek, Vinnige dans

Begijnhof 17.00u › 17.25u
Maandag 10 juni

Roadrock - Hyper

Boerenhol 17.00u › 17.45u
Maandag 10 juni

De Stroate - Siebrand (live)

Skatebowl 17.30u › 18.00u
Maandag 10 juni

Béta

Grote Kring 17.30u › 19.00u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - Anus de band

Schouwburgplein 17.45u › 18.45u
Maandag 10 juni

Sinxen Vlas - Sunflower

Vlasmarkt 17.46u › 19.00u
Maandag 10 juni

Tropical Street - Workshop Salsa by Salsa Fever

Stationsstraat 18.00u › 19.00u
Maandag 10 juni

De Stroate - Rapbattles - 4de finales

Skatebowl 18.00u › 18.30u
Maandag 10 juni

Della Bosiers & Ben van der Linden

Vandaleplein 18.00u › 19.00u
Maandag 10 juni

Punika Oase - Born to Jazz Movement

Verlaagde Leieboorden 18.00u › 00.00u
Maandag 10 juni

De Stroate - GDB (live)

Skatebowl 18.30u › 19.00u
Maandag 10 juni

Tropical Street - Salsa Party

Stationsstraat 19.00u › 20.00u
Maandag 10 juni

De Stroate - Rapbattles - halve finales + finale

Skatebowl 19.00u › 19.30u
Maandag 10 juni

Peloeze - Fixkes

Begijnhofpark 19.00u › 20.00u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - Tiny Legs Tim big band

Schouwburgplein 19.15u › 20.30u
Maandag 10 juni

Sinxen Vlas - Soviet Grass

Vlasmarkt 19.15u › 20.15u
Maandag 10 juni

De Stroate - Spansman (live)

Skatebowl 19.30u › 20.00u
Maandag 10 juni

Tropical Street - D'Love Cuban Band

Stationsstraat 20.00u › 22.00u
Maandag 10 juni

De Stroate - DJ Ubuntu

Skatebowl 20.00u › 22.00u
Maandag 10 juni

Cie Les Grandes Personnes - Mambo Jumbo (Frankrijk)

Grote markt 20.00u › 21.00u
Maandag 10 juni

Den Bras - Green Onions

Burgemeester Reynaertstraat 20.00u › 21.30u
Maandag 10 juni

Sinxen Vlas - Miava

Vlasmarkt 20.45u › 22.00u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - Turbo Alive Band

Schouwburgplein 21.00u › 22.30u
Maandag 10 juni

Den Bras - 2KG HVDVLS

Burgemeester Reynaertstraat 22.00u › 00.00u
Maandag 10 juni

Sinxen Vlas - Dr. Green

Vlasmarkt 22.00u › 00.00u
Maandag 10 juni

Studio Sinksen - Hits by Tits

Schouwburgplein 22.30u › 00.00u