7 › 10 juni 2019 4 dagen feest in de Kortrijkse binnenstad

Filter:
Zondag 9 juni

Rommelmarkt

Centrumstraten 08.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Eindejaarsexpo Academie

Houtmarkt 10.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

Duveltje Dok en de hemel

Broeltoren 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Fotoclub Groeninghe

Mozaïek 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Fotofinish

Atelier 2025 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

The Art Project

Grote markt 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - Workshop Hiphop met The Fam

Skatebowl 10.00u › 11.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - Graffiti demo's by ArtKor

Skatebowl 10.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - Hip Hop & Vinylmarket

Skatebowl 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Play me, I'm yours!

Verlaagde Leieboorden 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Quindo

Centrumstraten 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Sint-Michielsbeweging

Sint-Michielsplein 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Jan Dewilde en Nikola IOA Hendrickx

Broeltoren 10.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Sint-Lucasgilde Kortrijk

Begijnhof 10.00u › 19.00u
Zondag 9 juni

Atay & Talks

Begijnhofpark 11.00u › 20.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - Workshop Breakdance met Root Division

Skatebowl 11.00u › 12.00u
Zondag 9 juni

Rotary Kortrijk Groeninghe

Begijnhofpark 11.00u › 20.00u
SINKSEN TIP
Zondag 9 juni

S(W)INKSEN19 - Bb Key

Sint-Amandsplein 11.00u › 13.00u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - Niels' Ochtendshow (with guests)

Schouwburgplein 11.00u › 14.00u
Zondag 9 juni

Voices

Vandaleplein 11.00u › 11.30u
Zondag 9 juni

Panorama Kinotheatre (Zwitserland)

Grote markt 11.30u › 13.00u
Zondag 9 juni

Banjo-Orkest

Vandaleplein 11.30u › 12.30u
Zondag 9 juni

KortRijk aan Culturen

Houtmarkt 12.00u › 22.00u
Zondag 9 juni

Letterzetter van Kortrijk 2017 – 2019 - terugblik

Grote markt 12.00u › 14.30u
Zondag 9 juni

Oxfam Wereldwinkels

Verlaagde Leieboorden 12.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Peloeze - Aerobic met Julie & Lotto

Begijnhofpark 12.00u › 13.00u
Zondag 9 juni

Sand Tropez @ Nuba-r

Nuba-r 12.00u › 04.00u
Zondag 9 juni

Oops and Dazy - SUMMERHACK

Broeltuin 12.00u › 00.00u
Zondag 9 juni

Bar Amorse

Skatebowl 13.00u › 01.00u
Zondag 9 juni

Park Katrol

Verlaagde Leieboorden 13.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Sienta La Cabeza (Spanje)

Grote markt 13.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

Peloeze - Dj Lotto

Begijnhofpark 13.00u › 14.00u
Zondag 9 juni

Reserveer de beste plaatsen in het nieuwe cultuurjaar

Schouwburgplein 13.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

Stadsboerderij Kortrijk

't Plein 13.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Den Bras - Poldercowboys XL

Burgemeester Reynaertstraat 13.00u › 14.00u
Zondag 9 juni

Strafstudie - Clerkie

Sint-Amandscollege Noord 13.00u › 15.00u
Zondag 9 juni

RHIZO - Camping Villagio Imagina

Begijnhofpark 13.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Benjamin Vandewalle - Studio Cité

Verlaagde Leieboorden 13.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Orchestre International de Vielle à roue de Flandre

Vandaleplein 13.00u › 13.30u
Zondag 9 juni

Cie Aquacoustique - Concert’eau en do Nageur (Frankrijk)

Verlaagde Leieboorden 13.30u › 14.30u
Zondag 9 juni

S(W)INKSEN19 - Initiatie Lindy Hop met The Cherry Dots

Sint-Amandsplein 13.30u › 14.00u
Zondag 9 juni

Bloedtest

Vandaleplein 13.30u › 13.50u
Zondag 9 juni

Move 50+

Vandaleplein 13.50u › 14.10u
Zondag 9 juni

Booster's Treatment Center - BTC

Grote markt 14.00u › 19.00u
Zondag 9 juni

KortRijk aan Culturen - Balkanica

Houtmarkt 14.00u › 15.00u
Zondag 9 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

't Plein 14.00u › 14.20u
Zondag 9 juni

Peloeze - Dj Matte & Cas

Begijnhofpark 14.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

Vrij Atelier van Marke tekent gratis je portret!

Sint-Amandsplein 14.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

KSGK Schaakclub

Verlaagde Leieboorden 14.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

S(W)INKSEN19 - 10 Suare Feet

Sint-Amandsplein 14.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

Sint-Vincentius - Zilver is aan zet!

't Plein 14.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Den Bras - DJ's Marcel en Vicky

Burgemeester Reynaertstraat 14.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

Yves Velter - Soul Contractions

Bubox 14.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Roadrock - Lip Service

Boerenhol 14.00u › 14.45u
Zondag 9 juni

Stradivarius

Burgemeester Reynaertstraat 14.00u › 04.00u
Zondag 9 juni

Sinxen Vlas - Smetvrees

Vlasmarkt 14.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

Roadrock - Gratis Schminken

Boerenhol 14.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

Roadrock - Grimballo

Boerenhol 14.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

deBokesBar

't Plein 14.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Kortrijkse Damclub De Phenix

Grote markt 14.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Bodyshake

Schouwburgplein 14.00u › 14.15u
Zondag 9 juni

Desert Bar

Casinoplein 14.00u › 02.00u
Zondag 9 juni

Pand.A - Canapé de Luxe

Pand.A 14.00u › 01.00u
Zondag 9 juni

Vitalis - Over There

Vandaleplein 14.10u › 14.30u
Zondag 9 juni

Adrian Schvarzstein - Arrived (Spanje)

Verlaagde Leieboorden 14.30u › 16.00u
SINKSEN TIP
Zondag 9 juni

Cie Jam - El Mêtre (Spanje)

Grote markt 14.30u › 15.30u
Zondag 9 juni

The Scaldish N.O. Jazz Messengers

Veemarkt 14.30u › 15.30u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - The Bicky Duets

Schouwburgplein 14.30u › 17.00u
Zondag 9 juni

The Chamber Players - Concertino

Vandaleplein 14.30u › 15.15u
Zondag 9 juni

't Zinkt

Sint-Amandsplein 14.30u › 17.30u
Zondag 9 juni

voorleesmoment 'Duveltje Dok en de hemel'

Broeltoren 15.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

750 keer koor Alfabet

Begijnhof 15.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

KortRijk aan Culturen - Mariachi del Mundo

Houtmarkt 15.00u › 16.30u
Zondag 9 juni

Cie Jo Bithume - 20 jaar reunie (Frankrijk)

Verlaagde Leieboorden 15.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

't Plein 15.00u › 15.20u
Zondag 9 juni

Strafstudie - Gérald

Sint-Amandscollege Noord 15.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

Roadrock - The Black Gasolines

Boerenhol 15.00u › 15.45u
Zondag 9 juni

Sinxen DAK - Ubuntu

Dak De Kreun 15.00u › 16.00u
Zondag 9 juni

Bodyshake

Begijnhofpark 15.00u › 15.15u
Zondag 9 juni

Tropical Street - Workshop Hip Hop kids by Th Fam

Stationsstraat 15.30u › 16.30u
Zondag 9 juni

Cie Sons de Toile - Zou! (Frankrijk)

Grote markt 15.30u › 16.30u
Zondag 9 juni

Bloedtest

Vandaleplein 15.50u › 16.10u
Zondag 9 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

't Plein 16.00u › 16.20u
Zondag 9 juni

Peloeze - Dj Achille

Begijnhofpark 16.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

The Scaldish N.O. Jazz Messengers

't Plein 16.00u › 17.00u
Zondag 9 juni

S(W)INKSEN19 - Initiatie Lindy Hop met The Cherry Dots

Sint-Amandsplein 16.00u › 16.30u
Zondag 9 juni

Den Bras - Tim Tesley

Burgemeester Reynaertstraat 16.00u › 18.30u
Zondag 9 juni

Roadrock - Ramkot

Boerenhol 16.00u › 16.45u
Zondag 9 juni

Café Kortom - Strictly Vinyl Party

Overbekeplein 16.00u › 21.00u
Zondag 9 juni

Sinxen DAK - Nifco

Dak De Kreun 16.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

Bodyshake

Verlaagde Leieboorden 16.00u › 16.15u
Zondag 9 juni

Move 50+

Vandaleplein 16.10u › 16.30u
Zondag 9 juni

De Stroate - MC Rizz (live)

Skatebowl 16.30u › 17.00u
Zondag 9 juni

De Letterzetter van Kortrijk zwaait uit

Grote markt 16.30u › 17.00u
Zondag 9 juni

Panorama Kinotheatre (Zwitserland)

Grote markt 16.30u › 17.30u
Zondag 9 juni

S(W)INKSEN19 - Jake Walker

Sint-Amandsplein 16.30u › 18.30u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - The MnB's

Schouwburgplein 16.30u › 17.30u
Zondag 9 juni

Vitalis - Over There

Vandaleplein 16.30u › 16.50u
Zondag 9 juni

Adrian Schvarzstein - The Greenman (Spanje)

Verlaagde Leieboorden 17.00u › 18.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - The Fam Showcase

Skatebowl 17.00u › 17.15u
Zondag 9 juni

KortRijk aan Culturen - Zicoman

Houtmarkt 17.00u › 18.30u
Zondag 9 juni

Cie Aquacoustique - Concert’eau en do Nageur (Frankrijk)

Verlaagde Leieboorden 17.00u › 18.00u
SINKSEN TIP
Zondag 9 juni

Piepschuim - Goedgebekt (Nederland)

't Plein 17.00u › 17.20u
Zondag 9 juni

Roadrock - Beta

Boerenhol 17.00u › 17.45u
Zondag 9 juni

Sinxen Vlas - Bowy

Vlasmarkt 17.00u › 21.00u
Zondag 9 juni

The Chamber Players - Concertino

Vandaleplein 17.00u › 17.45u
Zondag 9 juni

Typisch Tachtig - Thieu & Nic-o

Basketbalkooi 17.00u › 02.00u
Zondag 9 juni

Bodyshake

Begijnhofpark 17.00u › 17.15u
Zondag 9 juni

De Stroate - King of the Bowl 2019 (breakdance) - 8ste finales

Skatebowl 17.15u › 18.30u
Zondag 9 juni

Tropical Street - Lengah

Stationsstraat 18.00u › 21.00u
Zondag 9 juni

Cie Jo Bithume - 20 jaar reunie (Frankrijk)

Grote markt 18.00u › 19.00u
Zondag 9 juni

café 't Plein - DJ Patser Spotted

't Plein 18.00u › 22.00u
Zondag 9 juni

Sinxen DAK - Beatblenders

Dak De Kreun 18.00u › 20.00u
Zondag 9 juni

Punika Oase - Tacticz presents

Verlaagde Leieboorden 18.00u › 02.00u
Zondag 9 juni

Peloeze - Shore Shot

Begijnhofpark 18.15u › 19.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - King of the Bowl 2019 (breakdance) - 4de finales

Skatebowl 18.30u › 19.00u
Zondag 9 juni

Ars Vocalis - Catulli Carmina

Vandaleplein 18.30u › 19.10u
Zondag 9 juni

De Stroate - Tovenoare (live)

Skatebowl 19.00u › 20.00u
Zondag 9 juni

KortRijk aan Culturen - Cameroon Association

Houtmarkt 19.00u › 20.00u
Zondag 9 juni

Den Bras - Undercover

Burgemeester Reynaertstraat 19.00u › 20.30u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - JTOTHEC

Schouwburgplein 19.00u › 20.00u
Zondag 9 juni

Strafstudie - Tremenzz b2b Pastorr

Sint-Amandscollege Noord 19.00u › 21.00u
Zondag 9 juni

Grey Jay

Grote Kring 19.00u › 20.00u
Zondag 9 juni

Lyrondell

Vandaleplein 19.30u › 20.15u
Zondag 9 juni

Peloeze - Chackie Jam

Begijnhofpark 19.45u › 20.30u
Zondag 9 juni

De Stroate - King of the Bowl 2019 (breakdance) - halve finales

Skatebowl 20.00u › 20.30u
Zondag 9 juni

Sinxen DAK - Supafly Collective

Dak De Kreun 20.00u › 22.00u
Zondag 9 juni

Mindshock

Grote Kring 20.00u › 21.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - King of the Bowl 2019 (breakdance) - finale

Skatebowl 20.30u › 21.00u
Zondag 9 juni

KortRijk aan Culturen - AGO! Benin Brass

Houtmarkt 20.30u › 22.00u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - NTREK

Schouwburgplein 20.30u › 21.30u
Zondag 9 juni

Azzaf

Vandaleplein 20.30u › 21.30u
Zondag 9 juni

Tropical Street - Raggamuffin Whiteman

Stationsstraat 21.00u › 23.00u
Zondag 9 juni

De Stroate - Connard (live)

Skatebowl 21.00u › 22.00u
Zondag 9 juni

Den Bras - Les Stars du Bras et l'orchestre de leurs Rêves

Burgemeester Reynaertstraat 21.00u › 22.30u
Zondag 9 juni

Strafstudie - Seyn Saimen

Sint-Amandscollege Noord 21.00u › 23.00u
Zondag 9 juni

Sinxen Vlas - La Tourette & Razzle Dazzle

Vlasmarkt 21.00u › 00.00u
Zondag 9 juni

Emilian Wonk

Grote Kring 21.00u › 22.00u
Zondag 9 juni

Peloeze - Radio Negra

Begijnhofpark 21.15u › 23.00u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - The Olympics

Schouwburgplein 22.00u › 23.00u
Zondag 9 juni

Sinxen DAK - DJ SNS

Dak De Kreun 22.00u › 00.00u
Zondag 9 juni

Dirtyskeys

Grote Kring 22.00u › 01.00u
Zondag 9 juni

Rave Cave - Endove

Tunnel 22.00u › 04.00u
Zondag 9 juni

Tropical Street - Drigao & Iamgunz (MC)

Stationsstraat 23.00u › 02.00u
Zondag 9 juni

Den Bras - Freddy Biscuit

Burgemeester Reynaertstraat 23.00u › 03.00u
Zondag 9 juni

Strafstudie - Dimitri Andreas

Sint-Amandscollege Noord 23.00u › 01.00u
Zondag 9 juni

Peloeze - Uberdope

Begijnhofpark 23.30u › 00.15u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - Blu Samu

Schouwburgplein 23.30u › 00.30u
Zondag 9 juni

Sinxen Vlas - BimBim Collective

Vlasmarkt 00.00u › 04.00u
Zondag 9 juni

Sinxen DAK - AliA

Dak De Kreun 00.00u › 02.00u
SINKSEN TIP
Zondag 9 juni

Peloeze - Buscemi Live

Begijnhofpark 00.30u › 02.00u
Zondag 9 juni

Studio Sinksen - Kusiner x Sir Lanka

Schouwburgplein 00.30u › 04.00u
Zondag 9 juni

Tropical Street - DJ Vide

Stationsstraat 02.00u › 04.00u